Хлапетата назад
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разкажи ми

Go down

Разкажи ми Empty Разкажи ми

Писане by Admin Пет Мар 11, 2016 9:26 pm

Така....личи си от името но все пак. Тук разкажете за себе си. Нека се опознаем малко. Smile Ще започна аз.Казвам се Ивана. От Нова Загора съм и съм админът тук. Не се разбирам особено със семейството и съучениците си. Имам няколко приятели, които не ме съдят и те са ми напълно достатъчни. Имам проблеми с...ъм...самонараняването(съжалявам за това) и няколко пъти съм стигала и до опит за самоубийство. Когато родителите ми видяха белезите започна едно голямо викане, следвано от множество наказания и забрани....Та...Имам голяма сестра, която учи във военно училище. Аз не съм голям почитател на спорта. Предпочитам да лежа вкъщи с книга или да рисувам и пиша. Единственият спорт който харесвам е баскетболът, но не ме бива много хд. Харесвам рок, метъл и пънк музиката. Косата и очите ми са светло кафяви, но някой казват че това е тъмно руса и вече не знам. Рожденият ми ден е на 19.03 хд. Любимите ми цветове са червено, ярко зелено, черно, лилаво, синьо, тюркуазено и магента. Обичам да стрелям с лък и да се бия с мечове хд. Харесвам и аниме, а музиката е животът ми. В момента се уча да свиря на китара и мечтая в бъдеще да се занимавам с музика ( да съм в рок група хд) Таа....малко ме е срам да го призная но....аз съм бисексуална и ъм...имам приятелка >///<. Таа....това беше от мен. Ако искате можете да сложите и ваша снимка. Разкажи ми Webcam10

Admin
Admin

Брой мнения : 3
Join date : 11.03.2016

https://emonationdbg.board-directory.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите